Login

 

Welkom op de website van volley crescendo - Zelzate

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Veel plezier alvast op onze website !
Graag Uw reacties, opmerkingen en suggesties via email of via het gastenboek.

met sportieve groeten,

Bart (design & ontwikkeling),

Wesley (aanpassingen allerhande),

Koen (artikelproducent en agendaman),

Jan (artikelschrijver/coach).

 


 

 

Stichter van Vobog Theo Poffyn overleden!

Afgelopen zondag is Theo Poffyn overleden.

 

Op 29-1-2017 overleed Theo Poffyn. De stichter van vobog. Onze ploegen ( mixed en heren )  wensen hun innige deelneming te betuigen. Onze gedachten gaan niet enkel uit naar de familie maar ook naar Filip en Els Van Kerrebroeck - Poffyn die nauw betrokken zijn bij onze club. Theo word aanstaande zaterdag begraven. We zullen hem nog lang gedenken. Dankzij hem kunnen we onze geliefde sport beoefenen  , dit in de talrijke ploegen waar vriendschap overheerst.

 

 

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen

Wie is online?

Geen
Gebruikers
524
Artikelen
131
Artikelen bekeken hits
108455
LegetøjBabytilbehørLegetøj og Børnetøj