Login

 

Welkom op de website van volley crescendo - Zelzate

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Veel plezier alvast op onze website !
Graag Uw reacties, opmerkingen en suggesties via email of via het gastenboek.

met sportieve groeten,

Bart (design & ontwikkeling),

Wesley (aanpassingen allerhande),

Koen (artikelproducent en agendaman),

Jan (artikelschrijver/coach).

 


 

 

Heren 20/12/14 Cresc-De Dolfijntjes

Druk , druk...dit weekend , 2 herenmatchen in 2 dagen...je hoort het goed. Bij ons zijn er die maximaal willen genieten. De match mag lang duren.

1e set : 0-2 en 0-3 , wij zijn te veel onder de indruk van tegenstander . Enthousiasme in hun ploeg , luidruchtig...moeten wij ook doen. Wes met twijfel begonnen. Johan met weinig overtuiging voorlopig. Behoorlijk wat rally's , krijgen we niet onder kontrole , kloof 10-16! Tegenstander tracht ons te belagen diep pos 1 ! Onze spelers die dan pos 6 staan moeten zich reppen om dit extra deel te bewaken. Luc DS oplag , 14-17. Brengt ons nog eens stukje terug. Stukje , dat is net iets te kort. Verlies 23-25!

2e set : Het nr 9 van De dolfijntjes speelt een prima match. Heeft veel inzicht , sluw. Doet gans onze ploeg de das om , 0-2! Wat later 3-3 maar wij nog altijd veel twijfel , geen rust in de ploeg. Hun nr 2 en 9 die moeten we echt afstoppen , en voor de rest ons eigen spel spelen. (8-8)! We geraken aan een kloofje die we kunnen uitbouwen 15-9. Dipje tegenstander , frustratie zelfs 19-13! Toch nog bij de pinken blijven en extra concentratie vragen aan de onzen tijdens T-out cresc na opslagmisser Nic 20-16. Net op tijd pikken we de draad weer op 25-22!

3e set : We schermen elkaar goed af wanneer we in de aanval zijn. 4-1! We wisselen echter te weinig af en blijven maar beuken , variatie gevraagd via subtiel droppen ( moeten we toch nog eens op trainen!!). Opslagmisser Dolfijntjes 14-9! Hun uitblinkers missen en laten kansen liggen. Wes mooit punt op pos 4 , onhoudbaar...snoehard. Set gewonnen met overtuiging 25-13!

4e set ; Overtuiging blijft toch niet duren , 1-4. Opslag nr 9 dolfijntjes doet ons alweer pijn. Tijdens t-out vraag ik aandacht van Nic- Pieter , simpele ballen die van tegenstander komen moeten zij beter brengen tot bij onze spelverdeler. Echt op concentreren , want verdediging Dolfijntjes puik bij momenten en wij dan geen kado's aan nemen als bal simpel tot bij ons raakt. 12-9 , we houden voorsprong niet vol 13-15 , t-out cresc..onze spelverdelers moeten te hard hollen om ballen op te halen na slechte receptie. Opbouw gaat verloren. Ook fysiek begint de match te wegen. 15-17. Dolfijntjes top nu , we komen even goed weg wanneer scheids dubbel dubbel geeft na slimme stift bal zijkant ons blok. Roger dus even fout ingeschat. We komen toch nipt te kort , verlies ( we benutten zelf setbal niet ) 24-26!

5e set dus : Nic en Wes , als mid-mannen. Opmerking van de coach in het kopke prenten , hun aanval niet naar pos5 slaan ( beste verdediger daar )  , indien mogelijk pos 1 kiezen. Gilles , ook in deze match behoorlijk. 7-8 , wisselen van kant..8-8 en 9-9!! Punt van de avond , Gilles red met knie , bal geraakt terug naar de overkant...punt cresc. 10-10 en 11-11! T-out dolfijntjes...12-11. Bij Wes geraakt brandstof op , minder vinnig. Niet altijd snel genoeg om zich aan te bieden bij spelverdeler. Op pos 4 blijft pieter te diagonaal aanvallen , beter zijkant blok kiezen. ( kant van de straat)! Enfin , we houden vol , winst 15-12 of 3-2!!

Nog goed nieuws ; Mixed won alweer met 3-0 van VC Spectrum. Als ik het goed voor heb dan nemen we de 1e pl in nu nog net in 2014! Prima , morgenvroeg alweer herenmatch , uit tegen VCMC!  DRUK..DRUK!!

 

Reacties   

0 #1 Eileen 30-10-2015 01:56
After I originally left a comment I seem to have clicked thee -Notify
mee when new comments are added- checkbox and now whenever a comment is added I recieve
four emails with the same comment. Is there ann
esy method you are able to remove mee from that service?
Many thanks!
Citeer

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen

Wie is online?

Geen
Gebruikers
582
Artikelen
131
Artikelen bekeken hits
120631
LegetøjBabytilbehørLegetøj og Børnetøj