Login

 

Welkom op de website van volley crescendo - Zelzate

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Veel plezier alvast op onze website !
Graag Uw reacties, opmerkingen en suggesties via email of via het gastenboek.

met sportieve groeten,

Bart (design & ontwikkeling),

Wesley (aanpassingen allerhande),

Koen (artikelproducent en agendaman),

Jan (artikelschrijver/coach).

 


 

 

Heren 13/12/14 Heren Cresc - VC Okee

Een oude man die in de buurt ven een klein vliegveld woont gaat er elke dag een kijkje nemen naar de kleine sportvliegtuigjes die er vertrekken of aankomen. Een piloot stapt op hem af en vraagt of hij eens wil meevliegen. Enige tijd later zijn ze al opgstegen. De piloot wil indruk maken en zwenkt plots naar links , de oude man zegt : ik had het gedacht. Even later zwenkt de piloot naar rechts , de oude man :ik had het gedacht. Dan komt er een looping , tja zegt de oude man : dat had ik NIET gedacht . Wat bedoel je toch vraagt de piloot , wel zegt de oude man zoals gedacht deed ik in mijn broek bij links en rechts zwenken...maar dat het langs mijn rug ging lopen bij de looping dat had ik niet verwacht. Onze laatste herenmatchen verliepen ook niet altijd zoals verwacht , wat met deze match tegen Okee uit Wachtebeke

1e set: Tja , we zijn toch even onder de indruk van deze tegenstander. Gestalte en kracht ontbreekt niet in hun rangen. Van alle nieuwe ploegen die uit 4e komen is dit volgens mij de beste ploeg. Ik had dat ook gezegd als coach tegen de onzen. Hen niet onderschatten. Zelf ons spel spelen , lukt ons niet meteen. Na enige tijd geraken we toch op dreef. Maar hun nr 5 die krijgen we maar moeilijk afgestopt . Vaak hard tegen ons toch wel goed blok , bal vliegt toch nog een stuk door. Redden is moeilijk. Maar bij ons halen ze een prima niveau. Spelverdelers crescendo werken hard , Filip onder stoom ( komt niet alleen van de inspanning maar ook van de koorts wegens kopvalling.) Even zorgen wanneer Marius opslag mist , het gaat toch niet dezelfde richting opgaan zoals vorige matchen 16-10. Maar , geen paniek. Bij ons kennen ze geen enkel dipje. Het is hard werken tegen dit VC Okee maar daar gaat niemand dood van ( ook al snakt Filip wel eens naar adem). Set 1 winst 25-19

2e set: 0-1 , plaatsbal tegenstander. Sommigen van die mannnen vallen technisch aan  , bal raakt niet ver. Ons daar op voorbereiden , balletje redden en weer keurig verder met de match. Opslagdruk VC Okee , 1-3. Dat kunnen wij ook via Luc DS. 3-3! We zijn echt scherp vandaag. Marius laat dit zien , bal komt holder de bolder bij ons. Marius red en stift bal nipt terug , dit kan enkel als je op de tippen van je tenen speelt. Tegenstander laat mooie dingen zien maar houden dit niet lang genoeg vol . Trachten te breken met t-out 11-8.....en de mooie momenten van ons blijven wel duren. Tja , dat kost moeite ...maar al positief 23-14 , 2e t-out VC Okee. Opslagdruk Filip en winst 25-14!

3e set : Gevaarlijke set nu , dat besef is er bij elk van onze spelers. 2-2 en 4-4 en 5-5. Houden wij dit vol? Enige gerustelling , ons niveau blijft top. Maken we dan eens een foutje zoals Wes bij 6-6 , geen probleem..hij zet zelf zijn fout weer recht bij volgende aanval , overtuiging. Nic , soms erg puik als mid-man vandaag. Onhoudbaar. Gilles kan zijn draai vinden , medespelers helpen hem om kunnen op te krikken. VC Okee kan betere periodes niet volhouden , en dat kennen we ..1 keer goed serveren prima , maar ..;de 2e keer al de mist in gaan en het word moeilijk tegen ons. Zeker vandaag in deze match waarin we top zijn bij momenten. We laten dit ook zien na een lange rally 20-17. Geloof me , match is echter nog niet ten einde. Tegenstander blijft alles uit de kast halen om ons te overtreffen. Dit Okee zal nog punten pakken , geloof me...maar het zal niet tegen ons zijn. We waren beter en nemen de volle buit 25-21 , 3-0 match winst.

Nog goed nieuws , onze gemengde ploeg kon gisteren winnen uit bij Apero de NR1 in 3e vobog. Dit met 2-3 , proficiat. Mooie 2 daagse voor onze club.

Groetjes Jan

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen

Wie is online?

Geen
Gebruikers
582
Artikelen
131
Artikelen bekeken hits
120634
LegetøjBabytilbehørLegetøj og Børnetøj